Pirmosios Riešės sporto žaidynės įvyko 2009 metais.

http://m.diena.lt/naujienos/vilnius/miesto-pulsas/rieses-bendruomene-surenge-zaidynes-309524

Renginys vyko dvi dienas ir nuo to laiko bendruomenės taryba ir aktyvas sporto žaidynes organziuoja kas metus. Pirmais metais buvo daug daugiau tokių dalyvių, kurie išėjo pasportuoti tik per žaidynes ir kas metus tokių mažėja, nes daugėja tarpinių treniruočių, varžybų, kuriose dalyvauja bendruomenės nariai „sportinei formai palaikyti“. Kiekvienais metais įvedamos naujos rungtys, kurios įtraukia vis daugiau įvairaus amžiaus dalyvių. Individualiose sporto šakose paskutiniais metais įvedėme apdovanojimus pagal daug daugiau amžiaus grupių su tikslu paskatinti sudalyvauti vyresnius bendruomenės narius, nebijoti jaunesniųjų konkurencijos. Per 2015 metų žaidynes buvo išdalinta 60 kmplektų medalių. Šiemet planuojame apdovanoti didesnį dalyvių skaičių. Medalius nusiperkame su remėjų pagalba. Žaidynėse dirba daug teisėjų, sekretorių ir kitokių padejėjų savanorių, kurie yra ir ne tik bendruomenės nariai, bet ir mūsų draugai iš įvairių sporto klubų, taip padedami mums organizuoti varžybas profesionaliau. Labai svarbu, kad turime komandos branduolį ir tai užtikrina, kad renginys vyks sklandžiai. Teisėjauja iš kiekvienos komandos deleguoti savanoriai teisėjai. Centrinio sekretoriato atstovai skaičiuoja komandų laimėtus medalius, taškus (tarkime TRIKOVĖJE skaičiuojame pagal kūno kultūros mokytojų duotą fizinio pasirengimo normatyvus, o DARTS rungtyje sudedame 9 bandymų skaičius ir rezultatu laikome bendrą), kurie bendroje komandinęje įskaitoje lemia komandos vietą tarp visų dalyvavusių komandų. Pirmos trys žaydinių uždarymo metu apdovanojamos komandinėmis taurėmis. Intrigą „kas laimės komandinėje įskaitoje“ skatina sveiką konkurenciją, bet sveiko proto iš dalyvių neatima Remėjų dėka turime labai rimtą ir tvirtą apdovanojimų pakylą, kuri išlaiko net ir visą ant jos užlipusią komandą. 

Žaidynių metu dalyviai susirungia sporto šakose, iš kurių ne visos reikalauja rimtesnio fizinio pasirengimo:

Krepšinis 3 x 3; Šeimų krepšinis; Tritaškių konkursas/ snaiperio konkursas; Mini futbolas Suagusiems; Mini futbolas 5 x 5 Vaikams iki 14 m.; Tinklinis 6 x 6; Kvadratas 6x6 ; „Bombėjaus lenktynės“ 6x6 vaikams iki 15 m.; Virvės traukimas 6x6 (4 vyrai + 2 moterys); Šachmatai; Stalo tenisas ( grupės: vyrai, moterys, dvejetai, vaikai iki 14 m.); Smiginis; Rankų lenkimo varžybos (vyrų , moterų); „Trikovė“ ( Kamuoliuko mėtimas, šuolis į tolį, bėgimas 60 m.); „Bėgimas aplink stadioną“. Šiemet bus įvesta naujovių: pvz.: lauko tenisas. 

Komandos, kurios kapitonų suburiamos gatvės kaiminystės ar kvartalo principu, sugalvoja savo pavaninimą, deleguoja žaidėjus varžytis įvairiose sporto šakose. Dalyvių amžius yra nuo Dalyvių amžius yra nuo metukų iki 80 metų. Gatvės lyderiai, kurie imasi organizuoti komandas susiduria su nelengva užduotimi: motyvuoti kaimynus gausiau ir aktyviau sudalyvauti žaidynėse. Todėl vienos komandos yra gausesnės, o kitos kiek kuklesnės.

Renginys organizuojmas Riešės gimnazijoje ir jos teritorijoje. Šiemet renginys vyks gegužės 14-15 dienomis. Dalyvių, tiesiogiai dalyvaujančių žaidynėse skaičius ne mažiau, kaip 600. Papildomai ne mažiau kaip 600 žmonių perdvi dienas renginys pritraukia žiūrovų, sirgalių, smalsuolių. 

Manome, kad galėtume drąsiai pretenduoti į geriausiai pačios bendruomenės jėgomis organizuotas sporto žaidynes/ sporto renginį visoje Lietuvoje. 

PASIDALINKITE ŠIA INFORMACIJA SU KAIMYNU IR SUDALYVAUKITE:)


Skaitliukas

600

Registruotų narių

20

Vykdomų projektų

20

Organizuojamų renginių

20

Veiklų ir būrelių

Paremkite

€20 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai
€50 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai

Bendruomenių įtinklinimo projektas

Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Renginiai / įvykiai

Riešės bendruomenės materialinei bazei stiprinti 2017 metais gautas finasavimas.

 

 

Riešės bendruomenė įgyvendina veiklas pagal Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimą.

 

Veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: svetaine@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.

Svarbios nuorodos

TGP reklama

TGP

Kartu su bendruomene

Prisijunkite!