Renesansas.

Nors už lango jau gilus ruduo, į Riešės „kiemą“, regis, po truputį beldžiasi pavasaris. Ne ne, ne apie prestižinį Vilniaus rajoną eina kalba, o apie šio rajono krepšinio komandą. 2013 metais įkurta ir tą patį sezoną „EKO“ lygą „nusivertusi“ ekipa 2014/2015-aisiais išgyveno tikrą pergalių badą. Net dviejuose "VKL" rengiamuose čempionatuose į nokdauną pasiųstas kolektyvas jautė rimtą grėsmę pasitraukti iš krepšinio žemėlapio, tačiau tam kelią užkirto ir komandos vairą į savo rankas perimė krepšinio ir naktinio Vilniaus entuziastams gerai pažįstamas – Ervinas „Stankus“. Buvęs „Mortal Kombat“ fizinio pasiruošimo treneris subūrė dvi labai solidžias sudėtis ir šturmavo „Vilniaus Krepšinio Lygos“ bei „Krepšinistau.lt“ organizuotas vasaros lygas, parveždamas (atitinkamai) pirmosios ir antrosios vietos trofėjus į gimtąjį Riešės kaimą. Toks komandos renesansas pastūmėjo krepšinio specialistą vasaros laimėjimais neapsiriboti ir jau kitą savaitę „KK Riešė“ kibs į atlapus betkam, kas stos jai skersai kelio Sostinės Krepšinio Lygos Rudens taurėjė. Su šiokia tokia „Spalio Kranto“ generalinio vadybininko, Pauliaus Mikolaičio, pagalba Ervinas „skautuoja“ žaidėjų biržą, bei žada pasitikti naująjį sezoną su keliomis labai ryškiomis pavardėmis savo sudėtyje.

Ar po eilinės rankos traumos Lukas "Mote" Motiejūnas ir toliau plėšys priešininkų tinklelius? Ar Mantvydas Staniulis tikrai sveria 90 kilogramų? Ar Martynas “Žvaigždė” Rakauskas eilinį kartą DOMI-NUOS išėjęs ant parketo? Visus šiuos klausimus ir dar daugiau “KK Riešė” atsakys jau visai neužilgo, tereikia spustelti “LIKE” komandos grupės paskyroje ir sekti visus įvykius!

P.S. Rudens taurei įpusėjus, kas porą dienų bus skelbiami naujų žaidėjų kontraktai bei lygos, kuriose BUS dalyvaujama 2015/2016 metų sezone.

P.P.S. Sklinda gandai, jog “KK Riešė” sudarys sąjungą su kita mėgėjų krepšinio ekipa.

TAIPAT: SVEIKINAME VISUS SU ANTRĄJA LIETUVOS KREPŠINIO RINKTINĖS PERGALE!

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/krepsiniokomandariese?fref=nf


Skaitliukas

600

Registruotų narių

20

Vykdomų projektų

20

Organizuojamų renginių

20

Veiklų ir būrelių

Paremkite

€20 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai
€50 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai

Bendruomenių įtinklinimo projektas

Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Renginiai / įvykiai

Riešės bendruomenės materialinei bazei stiprinti 2017 metais gautas finasavimas.

 

 

Riešės bendruomenė įgyvendina veiklas pagal Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimą.

 

Veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: svetaine@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.

Svarbios nuorodos

TGP reklama

TGP

Kartu su bendruomene

Prisijunkite!