Riešė – turtingą istoriją menanti gyvenvietė, todėl Riešėje ir jos apylinkėse gyvena nemažai senjorų, kuriems Riešės bendruomenė organizuoja projektus ir iniciatyvas, siekdami paįvairinti jų laiko leidimą, mažindami socialinę atskirtį, pakviesdama į vakarones bei sportines veiklas, kad gyventi Riešėje būtų įdomu ir malonu ne tik naujakuriams, bet ir ilgamečiams Riešės gyventojams. Feisbuke aktuali informacija senjorams bei informacija apie įvairias vykdomas iniciatyvas gali būti randama grupėje „Riešės senjorų klubas“, o senjorams, turintiems idėjų, norintiems dalyvauti, bendrauti, išsamesnę informaciją suteiks Eglė Kristina Rudis kontaktais +370 620 17733 bei Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Rėmėjų zona

Dauguma veiklų senjorams neapsiėjo be gausios savanorių bei rėmėjų pagalbos, štai keletas jų:
Senjorų advento popietė Riešėje 2018, Senjorų kava, operos ir baleto spektaklis Bohema
Norėdami prisidėti prie veiklų rėmimo Riešėje, kreipkitės į Riešės bendruomenės pirmininkę Gražiną Juršėnaitę-Zizienę kontaktais tel.: +37061420545, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Senjorų vakaronė

Jau tradicija tapo kelintus metus Riešėje prieš Kalėdas vykstanti Senjorų popietė arba vakaronė, kurios metu senjorai bendrauja, vaišinasi, juos su artėjančiomis šventėmis sveikina bei koncertą paruošia įdomūs Riešės žmonės, kviestiniai svečiai bei vaikai. Visi senjorai yra kviečiami dalyvauti! Prieš vakaronę skelbsime informaciją šioje svetainėje, taip pat Facebook puslapyje, dėl dalyvavimo prašome kreiptis skelbimuose nurodytais kontaktais. Akimirkos iš jau įvykusių senjorų vakaronių: 2019, 2018, 2017.

Senjorų teatras

Po Senjorų vakaronės, senjorus kviečiame praleisti iškilmingą ir turiningą vakarą teatre. Jums drąsiau ir jaukiau jaustis padės kartu važiuojantys savanoriai, o iš Riešės iki teatro ir atgal parveš patogus autobusas arba savanorių automobiliai. Jau du kartus kvietėme senjorus į teatrą: 2018-ais metais senjorai mėgavosi opera “Bohema” Operos ir baleto teatre, 2019-aisiais žiūrėjo spektaklį “Madam Baterflai”. Apie artėjančius spektaklius, į kuriuos jus kviesime, sužinosite “Senjorų vakaronės” metu, būsite informuoti asmeniškai arba rasite informaciją šioje svetainėje, taip pat Facebook grupėje.

Senjorų kava

Riešėje ir aplink veikiančios kavinės su Riešės bendruomene bendradarbiauja jau kelinti metai, ir artėjant jaukiausioms metų šventėms, visą gruodžio mėnesį Riešėje ir aplink ją kvietė senjorus pasimėgauti kava ar arbata. Informacijos apie šią akciją artėjant Kalėdoms ieškokite šiame puslapyje bei Facebook senjorų paskyroje.

Skaitliukas

600

Registruotų narių

20

Vykdomų projektų

20

Organizuojamų renginių

20

Veiklų ir būrelių

Paremkite

€20 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai
€50 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai

Senoji interneto svetainė

Ankstesniąją svetainės versiją rasite čia: http://old.musuriese.lt

Bendruomenių įtinklinimo projektas

Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Renginiai / įvykiai

Riešės bendruomenės materialinei bazei stiprinti 2017 metais gautas finasavimas.

 

 

Riešės bendruomenė įgyvendina veiklas pagal Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimą.

 

Veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: svetaine@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.

Svarbios nuorodos

TGP reklama

TGP

Kartu su bendruomene

Prisijunkite!