Socialinė veikla

Riešės bendruomenėje turime aktyvistų grupę, kuri rūpinasi gyventojų socialiniais klausimais ir padeda šeimoms, kurioms yra reikalinga pagalba. Riešės socialinių reikalų komanda aktyviau veiklą vykdo nuo 2016 metų, kai pirmąkart susibūrė organizuojant Riešės vaikų Kalėdas. Sulaukus sėkmės ir didelio gyventojų palaikymo, veikla buvo plečiama, įtraukiant vis daugiau gyventojų ir organizuojant vis daugiau įvairių projektų. Šiuo metu pagrindinės veiklos kryptys yra šios:

· Riešės Vaikų Kalėdos. Kiekvienais metais prieš Kalėdas organizuojamas Riešės vaikų svajonių išsipildymo projektas. Surenkami vaikų, kurių šeimoms tuo metu sunkiau sekasi, norai ir svajonės. Riešės gyventojai prisideda prie vaikų svajonių išsipildymo ir pasirūpina dovanėlių suruošimu ne tik vaikams, bet ir jų šeimoms, o tas dovanėles per Kalėdas išdalina Riešės Kalėdų senelis kartu su savo Snieguolėmis.

· Senjorų Advento Vakaronė. Pastaruosius porą metų prieš gražiausias žiemos šventes yra organizuojama ir didžiulė vakaronė senjorams, kurios metu turime progą susėsti prie bendro stalo ir pabendrauti smagiai ir naudingai praleidžiant laiką kartu. Riešės gyventojai labai aktyviai prisideda prie vaišių, šventinio koncerto bei dovanėlių organizavimo.

· Šventinis dėmesys senjorams. Jau ne vienerius metus Riešėje ir šalia jos esančios kavinės prisideda prie labai smagios iniciatyvos – senjorai turi galimybę nemokamai pasivaišinti kava arba arbata visą gruodžio mėnesį. Taip pat šaunių gyventojų pastangomis jau ne pirmus metus praūžus šventėms, senjorai turėjo progą apsilankyti Operos ir Baleto teatre.

· Kita reikalinga pagalba gyventojams. Esant poreikiui, komanda pagelbėja globojamoms šeimoms: reikalingos aprangos, avalynės, baldų, gyvenimo sąlygų gerinimo organizavimu. Taip pat yra pagelbėjama, pagal poreikį, specialistų pagalbos suorganizavimu ar suteikiant galimybę vaikams lankti norimus būrelius. Visais šiais klausimais yra artimai bendradarbiaudama su Riešės ir Avižienių seniūnijų socialinėmis darbuotojomis.

· Bendradabiavimas su maisto banku. Nuo 2021 liepos bendradarbiaujame su Maisto banku. Kartą per savaitę Riešės savanoriai paima parduotuvės atiduodamus neparduotus, bet tinkamus vartoti maisto produktus ir išdalina globojamoms šeimoms.

Jeigu norite prisidėti prie Riešės gyventojų socialinės gerovės gerinimo, vykdomų projektų, turite idėjų, ką būtų galima dar kartu nuveikti arba jums patiems reikalinga pagalba, galite kreiptis šiais kontaktais: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Facebook erdvėje yra sukurta grupė “Riešės SOS”, į kurią gyventojai gali kreiptis su noru/galimybe padėti arba prašymu pagelbėti, arba žinančius, kad kažkam reikia pagalbos.

Keletą akimirkų iš 2018-ais metais vykusios Kalėdinės akcijos rasite čia: Kalėdinė akcija 2018

Skaitliukas

600

Registruotų narių

20

Vykdomų projektų

20

Organizuojamų renginių

20

Veiklų ir būrelių

Paremkite

€20 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai
€50 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai

Senoji interneto svetainė

Ankstesniąją svetainės versiją rasite čia: http://old.musuriese.lt

Bendruomenių įtinklinimo projektas

Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Renginiai / įvykiai

Riešės bendruomenės materialinei bazei stiprinti 2017 metais gautas finasavimas.

 

 

Riešės bendruomenė įgyvendina veiklas pagal Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimą.

 

Veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: svetaine@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.

Svarbios nuorodos

TGP reklama

TGP

Kartu su bendruomene

Prisijunkite!