Sakoma, kad norint užauginti vaiką, reikia kaimo, todėl jaunoms mamoms bendruomenė yra labai svarbu. Riešės apylinkės mamas, auginančias įvairaus amžiaus vaikučius, o ypač tas, kurios yra vaikų priežiūros atostogose, vienija ir į įvairias veiklas įtraukia Riešės mamų klubas. Klubas įsikūręs jau daugiau nei 7 metus, susitikimai ir veiklos paprastai vyksta darbo dienomis, rytais, Riešės bendruomenės namuose arba lauke, priklausomai nuo oro. Tačiau mamų su vaikučiais bendravimu, apsikeitimu žiniomis ar tiesiog maloniu laiko praleidimu prie kavos puodelio klubo veikla neapsiriboja - mamos kartu sportuodavo, keliaudavo į žygius, priimdavo įdomius svečius, išklausė paskaitų apie žolininkystę, aromaterapiją, kosmetikos gamybą, mitybą ir kitomis įvairiomis temomis, netgi turėjo grupinės terapijos užsiėmimų, stebėjo įvairaus amžiaus vaikams skirtus spektakliukus, klausėsi muzikos ir dalyvavo daugybėje kitų mažiesiems ir mamoms skirtų užsiėmimų. Nors atėjusi pandemija šiek tiek pristabdė klubo veiklą, tikimės, kad ateinančiais sezonais mamos ir vaikai ir toliau aktyviai bei turiningai leis laiką Riešės mamų klube. Jeigu turite idėjų, iniciatyvos, norite jungtis prie klubo arba net užsiimti jo renginių organizavimu, kviečiame kreiptis el. paštu riesesmamuklubas@gmail.com. Taip pat aktualijas bei kitą Riešės mamoms ir tėčiams bei mažiesiems skirtą informaciją rasite Facebook grupėje “Riešės mamų klubas”.

Kiekvieną rudenį, Riešės Bendruomenės namuose prasideda naujų veiklų ir būrelių sezonas. Kelis metus iš eilės vaikai (ir kai kurioms veikloms suaugę) galėjo rinktis muzikuoti, piešti, žaisti šachmatais ir pan. Kasmet siūlomos veiklos tik plečiasi, o tikslų šio sezono veiklų tvarkaraštį rasite čia:

Skatiname Riešės vaikų užimtumą vasarą, organizuojamos įvairios vasaros stovyklos bendruomenės namuose. Stovyklos vyksta keliomis pamainomis, o jų populiarumas toks didelis, kad norint pakliūti į stovyklą, tenka užsiregistruoti gerokai iš anksto. Viena iš bendruomenės namų “senbuvių” - tai Riešės gimnazijos mokytojų organizuojama vasaros stovykla “Riešės gimnazijos stovykla”, kuri taip pat startuoja iš Riešės bendruomenės namų ir siūlo vaikams įvairias veiklas, pramogas, edukacijas, ekskursijas ir maudynes. Daugiau informacijos ir aktualijų apie šią stovyklą rasite Facebook grupėje “Riešės gimnazijos stovykla”.

Riešės Gimnazija

Riešės gimnazijoje vykdomos ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio bei vidurinio ugdymo programos lietuvių kalba. Gimnazija turi du skyrius – Bukiškio progimnazijos skyrių ir Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyrių. Bukiškio progimnazijos skyriuje vykdomos ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio, pagrindinio ugdymo programos. Riešės gimnazijos kontaktai: Beržų gatvė 2a LT-14266 Riešės kaimas, Vilniaus rajonas Lietuva. info@riesesgimnazija.lt, tel. +370 5 2469879, +370 5 2469779. Pagrindinė aktuali informacija dėl priėmimo į gimnaziją bei jos kuruojamas ikimokyklines įstaigas bei švietimo proceso organizavimo skelbiama skiltyje “Informacija tėvams”.

Riešės Šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla

Pastarojoje mokomoji kalba yra lenkų, teikiamos ikimokyklinio, priešmokyklinio bei pradinio ir pagrindinio ugdymo paslaugos. Mokyklos vizija - Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla – šiuolaikiška, atvira kaitai ir naujovėms švietimo įstaiga, sudaranti palankias sąlygas nuolat mokytis pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ugdymo programas, siekianti ugdyti dorą pilietį, gerbiantį savo tautos ir šalies tradicijas, sugebantį integruotis į šiuolaikinį, greitai besikeičiantį gyvenimą. Į mokyklą galite kreiptis kontaktais: Mokyklos adresas: Mokyklos g. 19, Didžiosios Riešės k.Telefonas:+370 5 2469445, faksas:+370 5 2469445, elektroninis paštas: riesemok@inbox.lt, faustinosriese@inbox.lt

Nors Riešės apylinkėse galimybės išleisti vaiką į valstybinį lopšelį ne taip seniai apskritai nebuvo, situacija po truputį taisosi. Riešėje ir jos apylinkėse veikia keletas valstybinių bei privačių darželių, keli iš jų taip pat teikia ir lopšelio paslaugas.

Darželiai

Valstybiniai:

Riešės darželis

Riešės darželis yra pelno nesiekianti biudžetinė įstaiga, finansuojama iš savivaldybės biudžeto. Įstaiga priklauso bendrojo lavinimo mokyklų grupei, tipas – darželis. 4 grupės. Adresas: Pergalės g.13, Riešė, Avižienių sen., Vilniaus r. LT-1426
Telefonas: +370 5 2469849, mob. +370 640 28755
Darbo laikas: 07:00–18:00
El. paštas: riesessaulute@gmail.com
Kalba: lietuvių
Internetinis puslapis: https://www.riesesdarzelis.lt/
Vaikų amžius: nuo 3 iki 6 metų.
Mokestis: nuolaidos gyvenantiems Vilniaus r. rajone ir daugiavaikiams. Kadangi mokestis nedidelis, sunku pakliūti. Be to, pretenduoti gali tik šeimos, kurios gyvenamąją vietą Riešėje yra deklaravusios bent dvejus metus.
Ikimokyklinis ugdymas Riešės gimnazijoje
Adresas: Beržų g. 2A, Riešė 14266
Kalba: lietuvių
Ugdymo paslaugos teikiamos moduliniuose darželiuose šalia gimnazijos, Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuje bei Bukiškio ikimokyklinio ugdymo skyriuje. Dėl papildomos informacijos teirautis gimnazijos kontaktais.

Vilniaus r. Riešės Šv.Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla

Adresas: Mokyklos g. 19, Didžioji Riešė 14260
Kalba: lenkų
Mokykla organizuoja ikimokyklinį bei priešmokyklinį ugdymą ugdomąja lenkų kalba. Daugiau informacijos - šioje nuorodoje: https://riesesmokykla.wixsite.com/riesesm/iki-ir-pries-ugdymas

Privatūs:

Gandrų lizdas

Dirbantis pagal Valdorfo pedagogiką.
Adresas: Beržų g. 10A, Riešės kaimas, Vilniaus raj. (šalia Riešės gimnazijos)
Telefonas: +370 615 55253
Darbo laikas: 07:30–17:45
El. paštas: gandralizdis.riese@gmail.com
Internetinis puslapis:
http://www.darzelisrieseje.lt/
Vaikų amžius: nuo 2 iki 6 metų.
Mokestis: mėnesiui be kompensacijos yra 390 eur su maitinimu (stojamojo mokesčio neturime). Dėl 100 eur kompensacijos pasirašome trišalę sutartį su Vilniaus m. savivaldybe, jeigu vienas iš tėvų ir vaikas registruoti Vilniaus mieste.

Vasaros metu darželis nedirba 5 savaites (nuo liepos vidurio iki rugpjūčio vidurio).

Vaikų dvarelis

Adresas: Lindiniškių km., Dvaro g. 26. Esame tarp Didžiosios Riešės ir Mažosios Riešės. Netoli Riešės gimnazijos, 14181
Telefonas: +370 615 69954
Darbo laikas: 07:00–18:00
El. paštas: vileitiene@hotmail.com
Internetinis puslapis: http://www.vaikudvarelis.lt/
Vaikų amžius: nuo 1,5 iki 6 metų.
Darželyje veikia aštuonios vaikų grupės, sudarytos pagal vaikų gimimo metus. Taip pat - priešmokyklinė klasė.
Mokestis:
UGDYMAS - 310 eur./mėn. (visa diena). Jeigu taikoma 100 eur./mėn. kompensacija, tuomet ugdymo mokestis - 210 eur./mėn.
MAITINIMAS - 6,50 eur /kiekviena lankyta diena.
STOJAMASIS MOKESTIS - 150 eur.
Broliukams/sesutėms taikome nuolaidas.

Barborytė

Adresas: Pavasario g. 4, Didžioji Riešė, Vilniaus r.
Telefonas: +370 601 06013
Darbo laikas: 07:00–18:00
El. paštas: info@darzelisbarboryte.lt
Internetinis puslapis: http://darzelisbarboryte.lt/
Vaikų amžius: nuo iki 6 metų.
Mokestis
UGDYMAS - 180 eur /mėn su Vilniaus miesto savivaldybės kompensacija STOJAMASIS MOKESTIS - 150 eur.
MAITINIMAS - 5.00 eur /kiekviena lankyta diena.

Pupų pėdelis

Adresas: Žalioji g. 48, Didžioji Riešė 14261
Telefonas: +370 601 06013
Darbo laikas: 07:00–18:30
El. paštas: info@darzelisbarboryte.lt
Internetinis puslapis: https://pupu.lt/
Vaikų amžius: nuo 1 iki 6 metų.
Mokestis
UGDYMAS - 200 eur /mėn su Vilniaus miesto savivaldybės kompensacija
MAITINIMAS - 5.00 eur /kiekviena lankyta diena.

Skaitliukas

600

Registruotų narių

20

Vykdomų projektų

20

Organizuojamų renginių

20

Veiklų ir būrelių

Paremkite

€20 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai
€50 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai

Senoji interneto svetainė

Ankstesniąją svetainės versiją rasite čia: http://old.musuriese.lt

Bendruomenių įtinklinimo projektas

Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Renginiai / įvykiai

Nėra įvykių / renginių!

Riešės bendruomenės materialinei bazei stiprinti 2017 metais gautas finasavimas.

 

 

Riešės bendruomenė įgyvendina veiklas pagal Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimą.

 

Veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: svetaine@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.

Svarbios nuorodos

TGP reklama

TGP

Kartu su bendruomene

Prisijunkite!